Ochrana před slunečními paprsky

Vliv záření, zejména jeho UV spektra se může negativně odrazit na některých potravinách a nápojích. Při jeho působení může docházet i ke změně barevnosti a poškození textilních i jiných výrobků. Nejkvalitnější bariérou proti slunečním paprskům je kov. Ten je pro UV zcela neprostupný, proto se často využívá i u kombinovaných obalů. Další dobrou volbou je papír, a to i vzhledem k jeho nižší ceně oproti kovům. U skla mají lepší vlastnosti skla barevná.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop