Ochrana před paděláním

Zejména výrobci elektroniky, léků nebo třeba sběratelských kartiček chrání své výrobky proti padělání také pomocí obalů. Umisťují na ně speciální bezpečnostní etikety doplněné ochrannými značkami, vodoznaky, čárovými kódy apod. Tvoří tak pro případné padělatele bariéru tím, že uživatelům umožní ochrannými prvky obalů snadněji rozpoznat originální výrobek. V dnešní době mohou být samolepky doplněny QR kódy, které umožní i elektronické ověření původu.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop