Mechanická ochrana

Nejen křehké zboží, jako jsou skleněné a porcelánové výrobky, ale i elektronika si zaslouží náležitou ochranu při přepravě i skladování. Za tímto účelem se nejvíce využívají lepenkové krabice různých druhů. U obzvláště náchylného zboží je pak balení často doplněno dalšími proložkami či výlisky z papíru nebo nejrůznějších plastů. Svou funkci při tlumení nárazů dobře zvládají i nejrůznější fólie plněné vzduchem, jako je třeba ta bublinková.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop