Waste sorting and us

Odpady aktivně třídí 73 % obyvatel ČR, přesto je stále prostor pro zlepšení. Pokud právě my třídíme a s námi celá rodina, je to správné. Navíc tak můžeme ovlivnit i další známé či kamarády ze svého okolí a třídění tím ještě více podpořit.

Ovšem, může se stát, že narazíme na popelnici na směsný odpad do které, někdo nesprávně odložil pytel s nesešlapanými PET lahvemi a plechovkami, papírovou krabici a možná i skleněnou lahev. Nemůžeme přeci po sousedech odpady přetřiďovat, to dělají opravdu jen největší nadšenci. Zde je potřeba si uvědomit, že je to, především z hygienického hlediska, nebezpečné. Můžeme však na souseda či sousedku apelovat, aby své odpady třídili a využívali nádoby na tříděný odpad. Výsledkem může být i potřeba menšího počtu popelnic na zbytkový odpad a tím třeba i nižší poplatek za svoz odpadu. Ušetříme svému městu náklady na odpadové hospodářství a hlavně pomůžeme přírodě.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop