Gastro waste

Food waste is organic waste from kitchens, restaurants and canteens. That is, remnants of food, including meat, oils and fats. This waste is collected in special containers used and paid for mostly by restaurants etc. Food waste collection from households is not yet very widespread in the Czech Republic.

Even with this type of waste, our effort should be to minimise its generation, which is what many projects, headed by food banks and their cooperation with sellers, are trying to do.

We should focus on conscious consumerism and adequate storing of food at home.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop