Rádce, co kam

Asi víte, že třídění odpadu do značné míry upravuje konkrétní obec vyhláškou a dalším informováním občanů. Na obec se proto obracejte i s návrhy na rozšíření sběrné sítě nebo na úpravy termínů svozu odpadu. Zde naleznete informace obecného charakteru. Jako rozcestník pro dohledání informací o odpadech v konkrétní obci můžete využít stránky www.trideni.cz

Poradíme, kam co patří

Odpad Patří do

Tuto stránku jsme vytvořili místo původních častých dotazů, takže zkuste předmět, který hledáte zadat do políčka a možná Vám bude zodpovězen i dotaz k němu. Pokud zde odpověď nenaleznete, neváhejte nás s dotazem kontaktovat.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop